Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Труба прямокутна зварна

Продукция Труба прямокутна зварна (електрозварна)

Труби прямокутніТруба прямокутна зварна (електрозварна) є металевою трубою з прямокутним перетином. Матеріалом для прямокутних профільних труб найчастіше є сталь різних марок.

Труби прямокутні відрізняються простотою експлуатації за рахунок своїх геометричних характеристик, а спосіб виробництва визначає економічність цих матеріалів.


Металобаза "Укрстіл" пропонує труби прямокутні зварні в широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Всі представлені на сайті труби прямокутні зварні виготовляються за ГОСТ 8645-68 та ГОСТ 30245-2003 з різних марок сталі. Розміри знаходяться в широкому діапазоні: від 20х10 мм до 404х203 мм. Товщина стінки: від 0,7 мм до 12 мм.


Купити трубу прямокутну або отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на труби прямокутні Ви можете дізнатись у розділі нашого сайту «Труби прямокутні. Ціна». Наявність прямокутних труб постійно оновлюється, і Ви завжди бачитимете актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ ПРЯМОКУТНИХ ТРУБ


Процес виготовлення тонкостінних і товстостінних прямокутних труб є процесом холодного або гарячого деформування, якому піддається вихідна заготівля. За допомогою деформації трубі надається форма із чотирма ребрами жорсткості та чотирма площинами. Після деформації поверхні з'єднуються між собою зварним швом.


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЯМОКУТНИХ ТРУБ


Основною сферою застосування металевих профільних труб прямокутного перерізу є спорудження металоконструкцій. Найчастіше профільні прямокутні труби використовуються в ролі або навантажуваного, або декоративного, або декоративно-навантажуваного елемента металоконструкції.

Завдяки своїм особливостям прямокутні профільні труби також широко використовуються у сфері виготовлення товарів широкого призначення, у будівельній сфері, меблевій промисловості та різних галузях машинобудування.


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ ПРЯМОКУТНИХ ТРУБ


Від круглих труб прямокутні труби відрізняються меншою вагою погонного метра, що дозволяє успішно застосовувати їх у сполучних та каркасних частинах будов завдяки ряду переваг.

Площини забезпечують максимальне прилягання до рівних поверхонь, а ребра жорсткості покращують стійкість прямокутних профільних труб до тиску, що згинає. Простота і зручність монтажу різних конструкцій.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net