Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Катанка сталева

Продукция Катанка сталева

Катанка сталева Катанка сталева — один із найдавніших видів металопрокату — це гнучкий і міцний пруток із в'язкої сталі у вигляді довгого металевого стрижня з круглим перетином.

На сьогоднішній день катанка сталева — це один із найбільш популярних будівельних матеріалів на українському ринку сортового металопрокату. Катанка сталева відноситься до будівельних матеріалів, що широко використовуються.


Металобаза "Укрстіл" пропонує катанку сталеву в широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Вся представлена на сайті катанка сталева проводиться за ДСТУ 2770-94 та ГОСТ 30136-95 з різних марок сталі. Діаметр сталевої катанки знаходиться в широкому діапазоні: від 5 мм до 9 мм.


Купити катанку або отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на катанку сталеву Ви можете дізнатись у розділі нашого сайту «Катанка. Ціна». Наявність сталевої катанки постійно оновлюється, і Ви завжди будете бачити актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ КАТАНКИ СТАЛЕВОЇ


Виробляють катанку сталеву їз різних марок сталі на спеціальних дротяних або комбінованих дротяно-сортових станах методом прокатки через вали та подальшим охолодженням. Після цього катанка за допомогою моталок укладається в бухти і переправляється на склад.

Виробництво катанки контролюється дуже ретельно для дотримання високої якості. Якісна сталева катанка не має закатів, задирок, на поверхні відсутні порожнечі і бульбашки, якщо ж вони присутні, то продукт може бути використаний в інших цілях.


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КАТАНКИ СТАЛЕВОЇ


Основне своє застосування сталева катанка отримала в якості вихідної сировини (заготівлі) для перетяжки у всілякі види дротів, а також для отримання арматури, сталевих сіток, пружин, решіток тощо.

Сталева катанка також використовується при виробництві та упаковці канатів та проводів, широке застосування має у різних сферах промисловості, виробництва та будівництва.


ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ КАТАНКИ СТАЛЕВОЇ


Катанка сталева має широке застосування в різних галузях для різних цілей. Тому до виробництва катанки висувають особливі вимоги, які контролюються дуже ретельно. Сталеву катанку розрізняють за точністю прокатки та способом охолодження.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net