Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

Доставка металопрокату Дніпро

черный металлопрокат продажа металлобаза металлопрокат продажа

трубы профильные трубы профильные квадратные трубы профильные прямоугольные трубы элекстросварные трубы водогазопроводные ВГП лист ПВЛ

Металлопрокат Трубы Прайс-лист на металлопрокат и трубы Труба круглая сварная Труба квадратная сварная Труба прямоугольная сварная Труба овальная сварная Труба треугольная сварная Труба ДУ Труба бесшовнаяе г/д Труба бесшовная х/д Арматура стальная Балка стальная Швеллер стальной Уголок стальной Квадрат стальной Круг стальной Полоса стальная Катанка стальная Лист холоднокатаный Лист горячекатаный Лист оцинкованный Лист рифленый Лист просечно-вытяжной Сортировка и упаковка металлопроката Резка металлопроката Доставка металлопроката Погрузка и разгрузка металлопроката Заказ металлопроката по телефону

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Послуги компанії «Укрстіл»

Послуги компанії «Укрстіл» Доставка металопрокату

Доставка металопрокату


Щоб максимально скоротити тимчасові витрати та транспортні витрати наших клієнтів, приватне підприємство "Укрстіл" надає послуги з доставки сортового та листового металопрокату, а також труб на об'єкт Замовника до будь-якого регіону України.

Все, що потрібно зробити – це оформити замовлення на металопрокат та вибрати спосіб доставки. Наші менеджери складають чіткий графік доставки металопрокату на об'єкт, враховуючи всі Ваші вимоги та побажання щодо часу доставки, і зроблять все, що від них залежить, щоб металопрокат був доставлений в обумовлені терміни.


Доставка металопрокату автотранспортом


Завдяки парку великовантажних та малотоннажних автомобілів ми можемо забезпечити перевезення сортового та листового металопрокату, а також труб довжиною до 12 метрів та вагою до 40 тонн. Багаторічний досвід роботи та високий професіоналізм компанії "Укрстіл" — це гарантія першокласного сервісу.

Компанія має в своєму розпорядженні парк автотранспорту різних габаритів (відкриті напівпричепи, тентові напівпричепи, довгоміри, маніпулятори з вантажним пристроєм і крани), які без проблем підвезуть придбаний товар за адресою доставки.
Доставка металопрокату залізничним транспортом


ПП "Укрстіл" за бажанням Замовника має можливість надати послугу перевезення металопрокату до будь-якого регіону України залізничним транспортом.

Ми здійснюємо навантаження металопрокату спеціальною технікою в залізничні вагони різного типу: напіввагони, криті вагони, а також на платформи та універсальні контейнери.

Наші фахівці підберуть відповідний для перевезення тип вагона, оберуть найбільш раціональний маршрут, розрахують залізничні тарифи та супутні транспортні витрати. Крім усього іншого, Ви завжди знатимете шлях проходження вагона з металопрокатом до станції призначення.


Ціни на доставку металопрокату


Ми завжди намагаємось бути гнучкими та будуємо взаємовигідні відносини з клієнтами. Наші менеджери завжди готові до конструктивного діалогу та допоможуть підібрати найбільш прийнятний вид доставки для зменшення ваших витрат на доставку товару, вартість її залежить не тільки від ваги та кілометражу, а й від кількості місць вивантаження.

Вартість доставки металопрокату обговорюється індивідуально та залежить від терміновості, відстані, ваги, а також необхідності проведення вантажно-розвантажувальних робіт.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net