Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Швелер сталевий

Продукция Швелер сталевий гарячекатаний, гнутий

Швелер сталевий — це балка з перетином П-подібної суцільної форми. Зустрічаються швелери сталеві з однаковими гранями та гранями, що розрізняються по ширині.

На сьогоднішній день швелер сталевий — це один із найбільш популярних будівельних матеріалів на українському ринку металопрокату. Така широка поширеність швелера сталевого пояснюється його практичністю та універсальністю застосування, а також якісними характеристиками матеріалу.


Металобаза "Укрстіл" пропонує швеллер сталевий в широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Весь представлений на сайті сталевий швелер проводиться за ДСТУ 3436-96 та ГОСТ 8240-97 з різних марок сталі. Розміри сталевого швелера знаходяться в широкому діапазоні: від №5 до №40.


Купити швелер або отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наши менеджеры быстро и оперативно просчитают Ваш заказ, проследят за качеством его выполнения и ответят на любые вопросы.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на швелер сталевий Ви можете дізнатися у розділі нашого сайту «Швелер. Ціна». Наявність сталевого швелера постійно оновлюється, і Ви завжди будете бачити актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ ШВЕЛЕРА


Сталеві швелери виробляють двома способами: методом гарячого прокату та методу холодного вигину.

Гарячекатані сталеві швелери виробляються методом гарячої прокатки сталевої заготовки на заводському прокатному стані. Гарячекатані сталеві швелери виробляються прямими. За точністю прокатки гарячекатані швелери можуть виготовлятися з високою, підвищеною або звичайною точністю.

Гнуті швелери являють собою гнутий профіль із закругленими кутами і виробляються на профилегибочных верстатах з холоднокатаної та гарячекатаної сталі звичайної якості, вуглецевої якісної конструкційної та низьколегованої сталей. Гнуті швелери можуть бути рівнополочними та нерівнополичними.

Гарячекатані швелери виготовляються згідно з ДСТУ 3436–96 та ГОСТ 8240–97, гнуті швелери — ГОСТ 8278-83 та ГОСТ 8281-80.


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ШВЕЛЕРА


Швелер знайшов своє застосування у багатьох галузях, таких як, цивільне та промислове будівництво, машинобудування, мостобудування тощо. Швелер сталевий застосовують у несучих конструкціях, де він бере на себе роль рами. Швелери використовують для підвісних шляхів, для армування шахтних стволів, в автомобільній промисловості, вагонобудуванні, машинобудуванні.

Гнуті швелери найчастіше використовуються як декоративний елемент для закриття комунікацій або направляючої для будь-яких конструкцій, що рухаються.


ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ ШВЕЛЕРА


Одна з головних переваг стального швелера – це його універсальність. Його легко нарізати в потрібні розміри, а також використовувати для виготовлення практично будь-якої металоконструкції.

Також швелер сталевий надає конструкції додаткову жорсткість, переносить скручування на вигин, добре витримує осьове навантаження.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net