Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Лист оцинкований

Продукция Лист оцинкований сталевий

Лист оцинкований Лист оцинкований відноситься до класу плоского сталевого металопрокату, який має профіль пластини без порожнистої внутрішньої області з нанесеним на поверхню листа шаром цинку.

На сьогоднішній день оцинкований лист — це один із найбільш популярних будівельних матеріалів на українському ринку листового металопрокату. Така широка поширеність листа оцинкованого пояснюється його практичністю та універсальністю застосування, а також якісними характеристиками матеріалу.


Металобаза "Укрстіл" пропонує лист оцинкований сталевий в широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Весь представлений на сайті лист оцинкований виробляється за ГОСТ 14918-80 з різних марок сталі. Товщина сталевого оцинкованого листа знаходиться в широкому діапазоні: від 0,35 мм до 3 мм.


Купити лист оцинкований або отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на лист оцинкований Ви можете дізнатись у розділі нашого сайту «Лист оцинкований. Ціна». Наявність листа оцинкованого постійно оновлюється, і Ви завжди бачитимете актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ ЛИСТА ОЦИНКОВАНОГО


Оцинкований лист виготовляють із холоднокатаної листової сталі методом оцинкування. Для отримання необхідних механічних властивостей холоднокатаний лист металу піддається відпалу. Після цього підготовлений лист пропускають через ванну з цинком розплавленим і наносять цинкове покриття.


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ЛИСТА ОЦИНКОВАНОГО


Завдяки міцності, довговічності та стійкості до корозії та агресивним середовищам оцинкований лист набув широкого поширення у багатьох галузях виробництва та промисловості.

Оцинкований лист використовується при влаштуванні покрівель, застосовується як основа для виробництва додаткових елементів до покрівлі та фасадів, а також служить матеріалом для виготовлення різних конструктивних елементів та деталей, що використовуються практично у всіх сферах промислового та цивільного будівництва./p>

ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ ЛИСТА ОЦИНКОВАНОГО


Безперечною перевагою оцинкованих листів є їх прекрасні техніко-експлуатаційні властивості, широкий спектр застосування, а також можливість організувати та впровадити в проект будь-який дизайнерський задум, завдяки естетичним зовнішнім показникам. Ціна продукції також відноситься до важливого плюсу, оскільки лист оцинкований вважається економічно вигідним будматеріалом.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net