Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Кутик сталевий

Продукция Кутик сталевий гарячекатаний, гнутий (рівнополичний і нерівнополичний)

Кутик сталевий Кутик сталевий — це балка із перетином Г-подібної форми. Внутрішній порожнистий простір у поперечному перерізі куточка відсутній. У рівнополочного куточка грані однакові по ширині, а у нерівнополочного ширина граней відрізняється.

На сьогоднішній день кутик сталевий — це один із найбільш популярних будівельних матеріалів на українському ринку металопрокату. Така широка поширеність кутика сталевого пояснюється його практичністю та універсальністю застосування, а також якісними характеристиками матеріалу.


Металобаза "Укрстіл" предлагает кутик сталевий у широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Весь представлений на сайті кутик сталевий виробляється за ДСТУ 2251-93, ГОСТ 8509-93, ГОСТ 8510-86, ГОСТ 19771-93 та ГОСТ 19772-93 з різних марок сталі. Розміри сталевого кутика знаходяться в широкому діапазоні: від 20х20 мм до 125х125 мм. Толщина полки: от 2,5 мм до 10 мм.


Купити кутик або отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на кутик сталевий Ви можете дізнатися у розділі нашого сайту «Кутик. Ціна». Наявність кутика сталевого постійно оновлюється, і Ви завжди бачитимете актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ КУТИКА СТАЛЕВОГО


Кутик сталевий виробляють двома способами: методом гарячого прокату та методом вигину на профілегибочних верстатах.

При гарячекатаному виробництві сталеву заготовку пропускають через вали, що обертаються, для формування необхідних габаритів виробу, а потім через прокатний стан під тиском.

Для виробництва гнутого кутика використовується метод вигину листового прокату із застосуванням профилегибочных верстатів-пресів. Вигинати можна як гарячекатаний, так і холоднокатаний листовий прокат.


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КУТИКА СТАЛЕВОГО


Область застосування сталевого кутика настільки велика, що перерахувати всі варіанти використання просто неможливо. Сталевий кутик застосовується при виготовленні сталевих меблів промислового та побутового призначення, а також різноманітних металевих огорож, парканів, дверей. Сталевий кутик застосовується при зведенні мостів та естакад, а також різних малих споруд міської архітектури (торгові павільйони, навіси, козирки тощо).


ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ КУТИКА СТАЛЕВОГО


Універсальність у використанні, простота монтажу зробили кутики одним із найбільш затребуваних виробів металопрокату.

До переваг кутика сталевого можна віднести здатність витримувати суттєві навантаження, високу жорсткість і міцність, легкість та універсальність при збереженні тривалого терміну служби, стійкість до атмосферних та корозійних впливів навколишнього середовища та багато іншого.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net