Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Труба ДУ зварна

Продукция Труба ДУ зварна (електрозварна)

Труби ДУ Труба ДУ — це вид трубного прокату, що застосовується для влаштування трубних мереж водяного та газового постачання, а також для влаштування розвідної та розпірної арматури.

Труби ДУ відносяться до холоднодеформованих труб, що забезпечують значну жорсткість і витримують значний внутрішній тиск.

Абревіатура ДУ в позначенні сталевої труби означає "діаметр умовний", від зовнішнього він може відрізнятися на 6 і більше міліметрів. Абревіатура ДУ використовується для наочної демонстрації того, для яких потреб виготовляються дані труби.


Металобаза "Укрстіл" пропонує труби ДУ у широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Всі представлені на сайті труби ДУ виготовляються за ГОСТ 3262-75 з різних марок сталі. Діаметр труб ДУ знаходиться в широкому діапазоні: від 6 мм до 150 мм. Товщина стінки: от 1,8 мм до 5,5 мм.


Купити трубу ДУ або отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на труби ДУ Ви можете дізнатися у розділі нашого сайту «Труби ДУ. Ціна». Наявність труб ДУ постійно оновлюється, і Ви завжди будете бачити актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ ТРУБ ДУ


Труби ДУ виготовляються зі сталевого листа або смуги, шляхом формування, вигину та зварювання країв із застосуванням посиленого шва. Шов може бути як прямий поздовжній, так і спіральний.

Труба ДУ випускається з різною товщиною стінок. Залежно від товщини стін труба сталева водогазопровідна буває легкою, звичайною та посиленою. Відповідно до стандарту труби можуть виготовлятися довжиною від 4 до 12 метрів (мірна довжина). Допускається виготовлення труб ДУ як мірної, так і немірної довжини.


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ТРУБ ДУ


Використовуються труби ДУ в комунальному господарстві, будівництві, при побудові трубних схем тощо. Конкретна сфера застосування труб ДУ залежить від групи точності.


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ ТРУБ ДУ


Переваги труб ДУ полягають у здатності витримувати високий внутрішній тиск і забезпечувати підвищену жорсткість. Термін експлуатації труби залежить від виду речовини, що переміщується в ній, і від впливу на неї зовнішніх факторів.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net