Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Лист рифлений

Продукция Лист рифлений сталевий

Лист рифлений Лист рифлений відноситься до класу плоского сталевого металопрокату, який має профіль пластини без порожнистої внутрішньої області з нанесеними опуклими елементами.

Своєю назвою лист рифлений зобов'язаний наявності на своїй поверхні особливих нерівностей – рифелів. У більшості випадків рифелі наносяться на поверхню сталевого листа паралельно один одному у напрямках, що взаємоперетинаються. При перетині рифелей з'являються невеликі ромби, що примикають впритул, тобто утворюється ромбічний рисунок.

Ще одним різновидом листа рифленого сталевого є вироби з малюнком типу "сочевиця". Рифелі на них мають овальну форму, що нагадує зерна однойменної рослини, при цьому їх поздовжні осі знаходяться під прямим кутом щодо один одного.


Металобаза "Укрстіл" пропонує лист рифлений сталевий в широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Весь представлений на сайті лист рифлений виробляється за ГОСТ 8568-77 з різних марок сталі. Товщина сталевого рифленого листа знаходиться в широкому діапазоні: від 2 мм до 30 мм.


Купити лист рифлений або отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на лист рифлений Ви можете дізнатися у розділі нашого сайту «Лист рифлений. Ціна». Наявність рифленого листа постійно оновлюється, і Ви завжди будете бачити актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ РИФЛЕНОГО ЛИСТА


Виготовляються рифлені листи способами холодного та гарячого прокату. Їх пропускають через валки спеціального прокатного стану, один з яких має гладку поверхню, а на інший нанесено рифлення певної форми: ромб, сочевиця, дует, квінтет тощо. Найбільш популярним є ромбічне та сочевичне рифлення.

Рифлений лист виготовляється як у рулонах, так і в листах. Лист, у свою чергу, може виготовлятися мірної та немірної довжини.


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ РИФЛЕНОГО ЛИСТА


РРифлені сталеві листи мають широку сферу застосування. Найбільш поширеним способом їх використання можна назвати антиковзне покриття підлоги в промислових будинках. Також нерідко рифлений сталевий лист використовують для армування під штукатурку, виготовлення стінових перегородок та огорож, зміцнення покриття для підлоги, додання додаткової міцності настінним покриттям тощо.


ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ РИФЛЕНОГО ЛИСТА


Завдяки своїм механічним та хімічним якостям сталеві рифлені листи мають ряд переваг: наявність нековзної поверхні, високу міцність, тривалий термін служби, підвищену стійкість до корозії, легкість обробки, привабливий зовнішній вигляд та багато іншого.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net