Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Балка сталева

Продукция Балка двотаврова сталева (двотавр сталевий)

Балка двотаврова сталева Балка двотаврова сталева — різновид сортового прокату, у вигляді горизонтального або похилого бруса H-подібного перерізу з низьколегованої та вуглецевої сталі.

З функціональної точки зору така двотаврова балка є базовим вантажонесучим елементом перекриттів, що працює на вигин і сприймає на себе основне статичне рівномірно-розподілене навантаження, прикладене до верхнього поясу.

На сьогоднішній день сталева двотаврова балка — це один із найбільш популярних будівельних матеріалів на українському ринку сортового металопрокату. Сталева балка може бути виконана зі звичайним або спеціальним ухилом граней полиць, а також паралельними гранями полиць.


Металобаза "Укрстіл" пропонує двотаврову балку сталеву в широкому асортименті оптом і в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Вся представлена на сайті балка двотаврова сталева виробляється за ГОСТ 8239-89, ГОСТ 19425-74 та ГОСТ 26020-83 з різних марок сталі. Розміри балки знаходяться в широкому діапазоні: від №10 до №70.


Купити балку двотаврову або отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на балку сталеву Ви можете дізнатись у розділі нашого сайту «Балка двотаврова. Ціна». Наявність двотаврової балки постійно оновлюється, і Ви завжди будете бачити актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ БАЛКИ ДВОТАВРОВОЇ


Двотаврову балку виготовляють способом гарячого проката (прокатна балка) або за допомогою зварювання (зварна балка). Гарячекатану сталеву балку виготовляють на спеціальних прокатних верстатах, на яких розігрітій заготовці надається форма двотавра.

Виробництво зварної балки здійснюється методом автоматичного зварювання. Для виготовлення зварної двотаврової балки сталеві листи розрізають на смуги та збирають на прихватки. Після цього їх по черзі зварюють під флюсом. Така технологія забезпечує високу міцність зварних швів та конструкції загалом.


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ БАЛКИ ДВОТАВРОВОЇ


Сфера використання сталевих двотаврових балок у будівництві дуже велика. Основне призначення балок полягає у прийнятті та розподілі навантаження у різних конструкціях.

Найбільшою затребуваністю користуються зварні двотаврові балки при великомасштабному будівництві різних об'єктів, цехів, каркасів, мостів, опорних споруд та інших металевих конструкцій з великими прольотами, до яких висуваються підвищені вимоги до несучої здатності.


ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ БАЛКИ ДВОТАВРОВОЇ


Завдяки ряду переваг, сталеві двутаврові балки є найпопулярнішим видом сортового металопрокату. Перевагою сталевої балки є простота конструкції та можливість витримувати підвищені навантаження.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net