Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Квадрат сталевий

Продукция Квадрат сталевий гарячекатаний, холоднокатаний (калібрований)

Квадрат сталевий Квадрат сталевий — вид металопрокату, який є суцільним профільом з квадратним перетином без порожньої внутрішньої області. На сьогоднішній день квадрат сталевий — це один із найбільш популярних будівельних матеріалів на українському ринку сортового металопрокату.

Така широка поширеність квадрата сталевого пояснюється дивовижною міцністю та довговічністю. Характеристики матеріалу дозволяють виробам, виготовленим із сталевих квадратів, справно працювати протягом довгих років.


Металобаза "Укрстіл" пропонує сталевий квадрат у широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Весь представлений на сайті квадрат сталевий виробляється ДСТУ 4746:2007 та ГОСТ 8559-75 з різних марок сталі. Розміри сталевого квадрата знаходяться в широкому діапазоні: від 3х3 мм до 200х200 мм.


Купити квадрат або отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на квадрат сталевий Ви можете дізнатися у розділі нашого сайту «Квадрат. Ціна». Наявність сталевого квадрата постійно оновлюється, і Ви завжди бачитимете актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ КВАДРАТА СТАЛЕВОГО


Виготовляється квадрат сталевий методом холодної чи гарячої прокатки. Прокат сталевого квадратного перерізу може мати розміри сторін від 3 до 200 мм включно.

Сталевий квадрат з розміром боку більше 200 мм виготовляють за погодженням зі споживачем.


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КВАДРАТА СТАЛЕВОГО


Квадрат сталевий знаходить застосування при зведенні об'єктів житлового та нежитлового фонду (балкони, сходи, елементи перекриттів та ін.), облаштуванні територій просто неба (решітки та огорожі в парках, скверах, на присадибних ділянках), оформленні інтер'єрів (декор, ферми), автомобілебудуванні (заготівлі деталей), будівництві та ремонті залізничних колій.

З квадрата сталевого виробляють заготовки сталевих виробів підвищеної точності, (наприклад, деталі для автомобілебудівної промисловості). Багато різновидів сортового та фасонного прокату (смуги, арматуру та ін.) роблять із квадрата сталевого гарячекатаного.


ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ КВАДРАТА СТАЛЕВОГО


Металевий квадратний прокат має високу стійкість до механічних деформацій, міцності. При додатковій обробці квадрат сталевий може бути використаний в агресивному середовищі та при екстремально низьких або високих температурах.

Металевий квадрат класифікується за матеріалом та способом виготовлення, за розмірами перерізу, за довжиною. Продукція випускається трьох класів точності: нормальна, підвищена, висока. Квадрат сталевий калібрований має точно витримані по всій довжині розміри.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net