Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Труба квадратна зварна

Продукция Труба квадратна зварна (електрозварна)

Труби квадратні Труба квадратна зварна (електрозварна) є металевою трубою з квадратним перетином. Матеріалом для виробництва квадратних труб найчастіше є сталь різних марок.

Труби квадратні відрізняються простотою експлуатації за рахунок своїх геометричних характеристик, а спосіб виробництва визначає економічність цих матеріалів.


Металобаза "Укрстіл" пропонує труби квадратні зварні в широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Всі представлені на сайті труби квадратні зварні виготовляються за ГОСТ 8639-82 та ГОСТ 30245-2003 з різних марок сталі. Розміри квадратних труб знаходяться в широкому діапазоні: від 10х10 мм до 303х303 мм. Товщина стінки: від 0,7 мм до 12 мм.


Купити трубу квадратну або отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на труби квадратні Ви можете дізнатися у розділі нашого сайту «Труби квадратні. Ціна». Наявність квадратних труб постійно оновлюється, і Ви завжди бачитимете актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ КВАДРАТНИХ ТРУБ


Процес виготовлення тонкостінних і товстостінних квадратних труб є процесом холодного або гарячого деформування, якому піддається вихідна заготовка. За допомогою деформації трубі надається форма із чотирма ребрами жорсткості та чотирма площинами. Після деформації поверхні з'єднуються між собою зварним швом.


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КВАДРАТНИХ ТРУБ


Основною сферою застосування металевих труб квадратного перерізу є спорудження металоконструкцій. Найчастіше квадратні труби використовується в ролі або навантажуваного, або декоративного, або навантажувано-декоративного елементу металоконструкції.

Завдяки своїм особливостям квадратні труби також широко використовуються у сфері виготовлення товарів широкого призначення, у будівельній сфері, меблевій промисловості та різних галузях машинобудування.


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ ЗВАРНИХ КВАДРАТНИХ ТРУБ


Від круглих труб квадратні труби відрізняються меншою вагою погонного метра, що дозволяє успішно застосовувати їх у сполучних та каркасних частинах будов завдяки ряду переваг.

Площини забезпечують максимальне прилягання до рівних поверхонь, а ребра жорсткості покращують стійкість квадратних труб до тиску, що згинає. Простота і зручність монтажу різних конструкцій.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net