Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Труба овальна зварна

Продукция Труба овальна зварна (електрозварна)

Труби овальні Труба овальна зварна (електрозварна) є металевою трубою з овальним перетином. Матеріалом для зварених овальних труб є сталь різних марок.

Труби овальні відрізняються простотою експлуатації за рахунок своїх геометричних характеристик, а спосіб виробництва визначає економічність цих матеріалів.


Металобаза "Укрстіл" пропонує труби овальні зварні в широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Всі представлені на сайті труби овальні зварні виготовляються за ГОСТ 8642-68 з різних марок сталі. Розміри овальних труб знаходяться в широкому діапазоні: від 30х20 мм до 70х11 мм. Товщина стінки: від 0,8 мм до 2 мм.


Купити трубу овальну або отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на труби овальні Ви можете дізнатися у розділі нашого сайту «Труби овальні та плоскоовальні. Ціна». Наявність овальних труб постійно оновлюється, і Ви завжди бачитимете актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ ЗВАРНИХ ОВАЛЬНИХ ТРУБ


Процес виготовлення овальних труб є деформацією (подовжній вигин) заготовки в необхідну форму. Після деформації поверхні з'єднуються між собою зварним швом.


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ЗВАРНИХ ОВАЛЬНИХ ТРУБ


Основною сферою застосування металевих труб овального перерізу є спорудження металоконструкцій. Найчастіше овальні труби використовуються в ролі або навантажуваного, або декоративного, або декоративно-навантажуваного елемента металоконструкції.

Завдяки своїм особливостям овальні труби також широко використовуються у сфері виготовлення товарів широкого призначення, у будівельній сфері, меблевій промисловості та різних галузях машинобудування.


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ ЗВАРНИХ ОВАЛЬНИХ ТРУБ


Від круглих труб овальні труби відрізняються меншою вагою погонного метра, що дозволяє успішно застосовувати їх у сполучних та каркасних частинах будов завдяки ряду переваг.

Овальна форма дозволяє заощаджувати місце без шкоди для інших характеристик труби. Простота та зручності монтажу різних конструкцій.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net