Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Арматура сталева

Продукция Арматура сталева гарячекатана

Арматура сталева Арматура сталева — різновид сортового прокату, у вигляді круглих сталевих стрижнів гладкого та періодичного профілю з різним діаметром перерізу, призначений для армування звичайних та попередньо напружених залізобетонних конструкцій.

На сьогоднішній день арматура сталева — це один із найбільш популярних будівельних матеріалів на українському ринку сортового металопрокату.

Арматура з періодичним профілем має вигляд стрижнів з рівномірними поперечними виступами, як правило, це арматура робочого типу, конструкція якої забезпечує покращення зчеплення з бетоном, тоді як гладка арматура таких виступів не має, і служить для різних монтажних та розподільчих робіт.


Металобаза "Укрстіл" пропонує арматуру сталеву в широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Вся представлена на сайті арматура сталева виробляється за ДСТУ 3760:2006, ГОСТ 5781-82 та ГОСТ 10884-94 з різних марок сталі. Площа поперечного перерізу арматури сталевої знаходиться в широкому діапазоні: від 5,5 мм до 80 мм.


Купити арматуру сталеву або отримати додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на арматуру сталеву Ви можете дізнатись у розділі нашого сайту «Арматура. Ціна». Наявність арматури сталевої постійно оновлюється, і Ви завжди бачитимете актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ АРМАТУРИ СТАЛЬНОЇ


Сталеву арматуру виготовляють із вуглецевої сталі (рідше низьколегованої сталі), яка відповідає своїм нормативним документам та стандартам.

Існує кілька способів виробництва арматури – волочіння, деформація, прокатка. Кожен із них має свої особливості.


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ АРМАТУРИ СТАЛЬНОЇ


Найширше застосування арматура набула у сфері будівництва. Сталева арматура є головним елементом у багатьох видах збірних залізобетонних конструкцій і призначена в першу чергу для збільшення характеристик міцності бетону і виробів з нього.

Сталева арматура використовується для виробництва залізобетонних виробів, посилення фундаментів, армування будівельних конструкцій, посилення цегляної кладки, виготовлення освітлювальних опор та багато іншого.


ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ АРМАТУРИ СТАЛЬНОЇ


Арматуру сталеву поділяють на класи на основі її хімічних та фізичних характеристик. Інформацію про хімічний склад, міцність, стійкість до корозії, технологію прокату тощо – можна отримати з маркування, яке наноситься заводом-виробником на арматуру.

Від характеристик застосовуваної арматури багато в чому залежить ефективність використання залізобетонних конструкцій у будівництві.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net