Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Лист просічно-витяжний

Продукция Лист просічно-витяжний сталевий

Лист просічно-витяжний (ПВЛ) Лист просічно-витяжний (лист ПВЛ) є металевим полотном, поверхня якого рифлена за рахунок рівномірно розташованих на ній осередків.

На сьогоднішній день просічно-витяжний лист — це один із найбільш популярних будівельних матеріалів на українському ринку листового металопрокату. Така широка поширеність листа просічно-витяжного пояснюється його практичністю та універсальністю застосування.


Металобаза "Укрстіл" пропонує лист просічно-витяжний сталевий в широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Весь представлений на сайті лист просічно-витяжний виготовляються згідно з ДСТУ 8706-78 та ТУ 271-13625948-002:2006 з різних марок сталі. Товщина сталевого просічно-витяжного листа знаходиться в широкому діапазоні: від 3 мм до 6 мм.


Купити просічно-витяжний лист або отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на лист просічно-витяжний Ви можете дізнатись у розділі нашого сайту «Лист просічно-витяжний. Ціна». Наявність листа ПВЛ постійно оновлюється, і Ви завжди бачитимете актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ ЛИСТА ПРОСІЧНО-ВИТЯЖНОГО


Лист просічно-витяжний обробляють на кривошипно-шатунному пресі. Спочатку його прорізають і видаляють елементи із заданим кроком, розмірами та формою. Потім просічно-витяжний лист витягують. В результаті міцність листа ПВЛ залишається незмінною, а маса зменшується на 80%.

Для стійкості до деформації просічно-витяжний лист прокочують через валки, що пресують. Це до мінімуму знижує фактурність сітки. Осередки розміщуються рівномірно вздовж напрямку прокатки просічно-витяжного листа.


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ЛИСТА ПРОСІЧНО-ВИТЯЖНОГО


Область застосування просічно-витяжних листів досить велика. З просічно-витяжного листа з великим осередком виготовляють настили та сходи. Також просічно-витяжний лист застосовують у газовій, нафтовій, хімічній промисловості та на енергостанціях для майданчиків техобслуговування, прохідних містків та сталевих конструкцій.

Просічно-витяжний лист служить заготовкою для світлорозсіювальних огорож на дорозі з двостороннім рухом. А за допомогою просічно-витяжної сітки з цільного листа наносять порошкове фарбування.


ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ ЛИСТА ПРОСІЧНО-ВИТЯЖНОГО


Просічно-витяжний лист ПВЛ виділяється полегшеною конструкцією, світло- та повітропроникністю. При виготовленні просічно-витяжних листів не утворюються відходи. За рахунок витягнутих осередків його просто очистити від бруду, снігу, мазуту та інших забруднень.

Просічно-витяжний лист контролює потоки рідини, газу та тепла, твердих сипучих матеріалів, звукових та електромагнітних хвиль. Лист ПВЛ не поступається перфолисту, а коштує дешевше.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net