Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Лист гарячекатаний

Продукция Лист гарячекатаний сталевий (лист г/к)

Лист гарячекатаний (лист г/к) Лист гарячекатаний (лист г/к) — вид листового металопрокату з гарячекатаної сталі, який має профіль пластини без порожньої внутрішньої області. Поверхня листа гарячекатаного гладка.

На сьогоднішній день лист гарячекатаний — це один із найбільш популярних будівельних матеріалів на українському ринку листового металопрокату. Така широка поширеність листа гарячекатаного пояснюється його практичністю та універсальністю застосування.


Металобаза "Укрстіл" пропонує лист гарячекатаний сталевий в широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу в Дніпропетровську за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Весь, представлений на сайті, лист гарячекатаний виробляється за ГОСТ 19903-74 з різних марок сталі. Товщина сталевого гарячекатаного листа знаходиться в широкому діапазоні: від 2 мм до 200 мм.


Купити лист гарячекатаний або отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на лист гарячекатаний Ви можете дізнатися у розділі нашого сайту «Лист гарячекатаний. Ціна». Наявність листа гарячекатаного (г/к) постійно оновлюється, і Ви завжди бачитимете актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ ЛИСТА ГАРЯЧЕКАТАНОГО


Виготовляється лист гарячекатаний (лист г/к) шляхом гарячої прокатки під тиском металевих заготовок, нагрітих до високої температури. Як правило, як вихідний матеріал служать конструкційна, низьколегована або рядова сталь. Довжина листа гарячекатаного може бути від 1,5 до 12 м, а товщина — від 0,5 до 200 мм.


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ЛИСТА ГАРЯЧЕКАТАНОГО


Лист гарячекатаний (лист г/к) набув широкого поширення у багатьох галузях виробництва та промисловості. Особливо затребуваний гарячекатаний лист у виробництві літаків, автомобілів, поїздів, суден, мостів, нафтогазопроводів, інфраструктурних об'єктів, фундаментів споруд, а також заготовок деталей.

Також металевий лист гарячекатаний (г/к) застосовується у будівництві мостів, використовується в елементах фундаменту будівель тощо.


ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ ЛИСТА ГАРЯЧЕКАТАНОГО


Безперечною перевагою сталевого гарячекатаного листа г/к є висока якість його поверхні, стійкість до корозії, термостійкість, високі експлуатаційні характеристики, відмінна зварюваність та багато іншого. Це обумовлено характером обробки у процесі прокату.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net