Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Труба холоднодеформована

Продукция Труба холоднодеформована (х/д) безшовна

Труби безшовні круглі х/д Труба безшовна холоднодеформована кругла (або труба цільнотягнута) є замкнутим профілем круглого перерізу без будь-яких зварних швів.

Труби безшовні х/д є однією з найпопулярніших позицій трубного прокату на ринку металопрокату України. Дана популярність круглих безшовних холоднодеформованих труб пояснюється простотою та доступністю у монтажі, а також універсальністю застосування.


Металобаза "Укрстіл" пропонує труби безшовні холоднодеформовані в широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Всі представлені на сайті труби безшовні холоднодеформовані круглі виготовляються за ГОСТ 8734-75 та ДСТУ 8939:2019 з різних марок сталі. Діаметр круглих безшовних труб х/д знаходиться в широкому діапазоні: від 10 мм до 530 мм. Товщина стінки: от 1,5 мм до 60 мм.


Купити трубу безшовну холоднодеформовану або отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на круглі безшовні х/д труби Ви можете дізнатись у розділі нашого сайту «Труби безшовні холоднодеформовані. Ціна». Наявність ругих безшовних х/д труб постійно оновлюється, і Ви завжди бачитимете актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ КРУГЛИХ БЕЗШОВНИХ ТРУБ Х/Д


Технологія виробництва безшовної труби методом холодного деформування має дві основні відмінності: охолодження заготівлі здійснюється відразу після проходження прошивного стану, а попереднє калібрування здійснюється в холодному стані.

Для виготовлення безшовних труб х/д застосовується прокат на верстатах, відомих як трубопрокатні агрегати та стани. Системи прокатних станів виконують усі технологічні процеси, необхідних виробництва безшовних х/д труб (цільнотягнутих труб).


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КРУГЛИХ БЕЗКОШТОВНИХ ТРУБ Х/Д


Безшовні холоднодеформовані труби активно використовуються в автомобілебудуванні, авіабудуванні та інших галузях машинобудування, а також у нафтовидобувній, хімічній промисловості, у повсякденному побуті для прокладання водопроводу тощо. Однією з основних сфер використання безшовних холоднодеформованих труб є виготовлення циліндричних порожнистих деталей.


ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ КРУГЛИХ БЕЗШОВНИХ ТРУБ Х/Д


Круглі безшовні холоднодеформовані труби (цільнотягнуті) відрізняються підвищеною міцністю та однорідністю властивостей по колу профілю. Також на якісні характеристики цільнотягнутих труб х/д прямий вплив має марка легованої або вуглецевої сталі, з якої виготовлені труби.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net