Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

Різання металопрокату у розмыр Дніпро

черный металлопрокат металлобаза ukrsteel металлопрокат

трубы профильные трубы профильные квадратные трубы профильные прямоугольные трубы элекстросварные трубы водогазопроводные ВГП лист ПВЛ

Металлопрокат Трубы Прайс-лист на металлопрокат и трубы Труба круглая сварная Труба квадратная сварная Труба прямоугольная сварная Труба овальная сварная Труба треугольная сварная Труба ДУ Труба бесшовнаяе г/д Труба бесшовная х/д Арматура стальная Балка стальная Швеллер стальной Уголок стальной Квадрат стальной Круг стальной Полоса стальная Катанка стальная Лист холоднокатаный Лист горячекатаный Лист оцинкованный Лист рифленый Лист просечно-вытяжной Сортировка и упаковка металлопроката Резка металлопроката Доставка металлопроката Погрузка и разгрузка металлопроката Заказ металлопроката по телефону

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Послуги компанії «Укрстіл»

Послуги компанії «Укрстіл» Різання металопрокату

Різання металопрокату


Для економії Вашого часу, наше підприємство надає послуги з різання сортового, фасонного, листового металопрокату та труб за необхідними розмірами. Роботи з різання металопрокату виробляються на металобазі.

Ми маємо все технологічне обладнання для різання будь-якої складності та будь-якого виду металопрокату: різання труб, різання арматури, різання балки, різання катанки, різання смуги, різання листа, різання круга, різання квадрата, різання швелера, різання кутика, різання смуги і т.п.

Порізка металопрокату здійснюватиметься такими методами:

 • різання болгаркою,
 • газокисневе різання
 • стрічковопильне різання,
 • рубка гільйотиною,
 • плазмове різання,
 • лазерне різання.

Види різання металопрокату


Різання металопрокату болгаркою (ручне різання)


Ручне різання металопрокату болгаркою – один з найпростіших і найдоступніших способів різання металовиробів.

Даний метод різання вважається універсальним і підходить практично для будь-якого виду металопрокату (нержавіючого металопрокату, чорного металопрокату, труб, двотаврової балки, швелера, круга, кутика тощо). Він не вимагає великої площі для роботи та великих часових витрат.

ПП "Укрстіл" пропонує своїм клієнтам послуги з різання металопрокату болгаркою в необхідний розмір на металобазі.


Газокисневе різання металопрокату


Газокисневе різання металопрокату – на сьогоднішній день найпопулярніший і широко використовується спосіб різання металопрокату. Головною перевагою газокисневого різання є його мобільність, воно повністю автономне і не залежить від наявності чи відсутності джерел живлення.

Даний спосіб різання вважається універсальним і підходить практично для будь-якого виду металопрокату. За допомогою газокисневого різання можна працювати з матеріалом будь-якої товщини, причому з високою продуктивністю.

Різання газом відноситься до термічних способів обробки металу. Різання виконується за рахунок згоряння металу, що розрізається в струмені газу.

ПП "Укрстіл" пропонує своїм клієнтам послуги газокисневого різання металопрокату в необхідний розмір на металобазі.


Стрічковопильне різання металопрокату


Стрічковопильне різання металопрокату – один із затребуваних способів різання. Головними перевагами стрічково-пильного різання є висока продуктивність і відносно невисока вартість.

Даний метод різання застосовується в основному для труб різного діаметру, двотаврової балки, швелера, круга, кутика, квадрата тощо.

Для різання використовується спеціальні стрічкопильні верстати із застосуванням різних пилок. Завдяки конструкції верстатів розпилювання можна виробляти під різними кутами, що помітно розширює коло можливостей. Крок і розмір зуба пили змінюються, підбір проводиться в залежності від того, який з металів потрібно різко піддати.

ПП "Укрстіл" пропонує своїм клієнтам послуги стрічково-пильного різання металопрокату в необхідний розмір на металобазі.


Рубка гільйотиною металопрокату


Рубка металопрокату гільйотиною – один з основних на сьогоднішній день спосіб рубки металопрокату. Як основне обладнання для рубки металопрокату використовується спеціальна гільйотина (гільйотинні ножиці).

Даний метод різання застосовується в основному для різання плоского металопрокату (листовий прокат, смуга тощо). Рубка гільйотиною використовується для розкрою деталей з нескладним контуром та невисокою точністю різання.

Гільйотинна технологія дозволяє отримувати максимально акуратний край листового металопрокату. Рубка металу гільйотиною дозволяє усунути такі проблеми як зубці, зазубрини, задирки, нерівності, скоси тощо.

ПП "Укрстіл" пропонує своїм клієнтам послуги рубки (різання) металопрокату гільйотиною в необхідний розмір на металобазі.


Плазмове різання металопрокату


Плазмове різання металопрокату - це один з найбільш ефективних на сьогоднішній день термічних способів різання металопрокату, який відрізняється високою швидкістю, точністю та якістю обробки. Як основне обладнання для плазмового різання використовується спеціальна промислові верстати.

Даний метод різання застосовується в основному для різання плоского металопрокату (листовий прокат, смуга і т.п.) та деталей практично будь-якої форми та складності. Плазмове різання дозволяє робити розкрій листового металу товщина до 200 мм.

Як ріжучий інструмент при плазмовому різанні використовується струмінь плазми. У сопло подається газ під тиском у кілька атмосфер, що перетворюється електричною дугою на струмінь плазми з температурою від 5000 до 30000 градусів і швидкістю від 500 до 1500 м/с. Початкове запалювання дуги здійснюється високовольтним імпульсом або коротким замиканням між форсункою і металом, що розрізається. Форсунки охолоджуються потоком газу (повітряне охолодження) або рідинним охолодженням.


Лазерне різання металопрокату


Лазерне різання металопрокату – сучасний, високотехнологічний і дуже популярний метод розкрою листового металу та фігурного різання. Відмінною рисою лазерного різання є дуже висока точність та ефективність.

Лазерне різання металу забезпечує гладку кромку листа і не вимагає подальшої обробки торців залежно від його початкових теплофізичних властивостей.

Процес лазерного різання металопрокату здійснюється за допомогою лазерного променя необхідної потужності, спрямованого на оброблювану поверхню. Спрямоване точкове випромінювання надає термофізичний вплив на оброблювану зону. Відсутність механічної дії дозволяє виключити залишкову деформацію.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net