Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Труба кругла зварна

Продукция Труба кругла зварна (електрозварна)

Труби круглі Труба кругла зварна (електрозварна) являють собою замкнутий зварний профіль круглого перерізу з різними видами зварного шва.

Труби круглі є, мабуть, однією з найпопулярніших позицій трубного прокату на ринку металопрокату України. Дана популярність зварних труб пояснюється простотою та доступністю в монтажі, а також універсальністю застосування.


Металобаза "Укрстил" пропонує труби круглі зварені в широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Всі представлені на сайті круглі зварні труби проводиться за ГОСТ 10704-91, ГОСТ 10705-80 та ГОСТ 10706-76 з різних марок сталі. Діаметр зварних круглих труб знаходиться в широкому діапазоні: від 10 мм до 1620 мм. Товщина стінки: від 0,7 мм до 16 мм.


Купити трубу круглу або отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на труби круглі зварені Ви можете дізнатись у розділі нашого сайту «Труби круглі зварні. Ціна». Наявність зварних круглих труб постійно оновлюється, і Ви завжди бачитимете актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ ЗВАРНИХ КРУГЛИХ ТРУБ


Труби круглі зварні виготовляються за ГОСТ 10704-91, ГОСТ 10705-80 та ГОСТ 10706-76 з листового холоднокатаного прокату методом поперечного згину і мають зварний поздовжній шов на всю довжину труби. Для виробництва зварних труб використовується низьковуглецева або вуглецева сталь декількох типів — спокійна, напівспокійна та кипляча. Кожна труба обов'язково проходить гідровипробування, в результаті яких перевіряється якість зварного шва.


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ЗВАРНИХ КРУГЛИХ ТРУБ


Зварна кругла труба широко застосовується у багатьох галузях промисловості: у будівництві, у машинобудуванні, у нафтогазовому секторі, в електроенергетиці тощо.

Також круглі зварні труби активно застосовуються в комунальному господарстві, при будівництві різних конструкцій та споруд. Виріб малих діаметрів використовуються як несучі стовпи для парканів, при будівництві дитячих майданчиків, спортивних комплексів, при виробництві меблів тощо.


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ ЗВАРНИХ КРУГЛИХ ТРУБ


Ключова перевага зварних круглих труб — поєднання низької металоємності за високих механічних властивостей. Наслідком цього стає зниження собівартості створюваних металоконструкцій та скорочення транспортних витрат під час перевезення цього металопрокату.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net