Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Лист холоднокатаний

Продукция Лист холоднокатаний сталевий (лист х/к)

Лист холоднокатаний (лист х/к) Лист холоднокатаний (лист х/к) — вид листового металопрокату з холоднокатаної сталі, який має профіль пластини без порожньої внутрішньої області. Поверхня листа холоднокатаного гладка.

На сьогоднішній день лист холоднокатаний — це один із найбільш популярних будівельних матеріалів на українському ринку листового металопрокату. Така широка поширеність листа холоднокатаного пояснюється його практичністю та універсальністю застосування.


Металобаза "Укрстіл" пропонує лист холоднокатаний сталевий в широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Весь, представлений на сайті, лист холоднокатаний виробляється за ГОСТ 16523-97 та ГОСТ 19904-90 з різних марок сталі. Товщина сталевого холоднокатаного листа знаходиться в широкому діапазоні: від 0,5 мм до 100 мм.


Купити лист холоднокатаний або отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на лист холоднокатаний Ви можете дізнатися у розділі нашого сайту «Лист холоднокатаний. Ціна». Наявність листа холоднокатаного (х/к) постійно оновлюється, і Ви завжди бачитимете актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ ЛИСТА ХОЛОДНОКАТАНОГО


Лист холоднокатаний (лист х/к) сталевий виготовляють методом холодної прокатки. Холодна прокатка дозволяє випускати продукцію вищої якості та уможливлює виготовлення холоднокатаних листів товщиною від 0,3 мм.

Виробництво холоднокатаного листа вимагає використання складнішого та різноманітнішого обладнання.


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ЛИСТА ХОЛОДНОКАТАНОГО


Лист холоднокатаний (лист х/к) набув широкого поширення у багатьох галузях виробництва та промисловості. Лист холоднокатаний використовується підприємствами машинобудівної галузі для виробництва штампованих та зварних деталей (наприклад, корпуси машин).

Тонкий сталевий холоднокатаний лист необхідний як заготовка для виготовлення хвилястих металевих листів (профнастилу), перфорованих листів, покрівельних та стінових профільних листів.


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ ЛИСТА ХОЛОДНОКАТАНОГО


Сталевий холоднокатаний лист х/к є одним з найбільш затребуваних і популярних видів листового металопрокату завдяки перевагам, якими він володіє: високоякісна обробка поверхні, висока точність геометричних розмірів, покращені механічні та фізико-хімічні властивості, легкість конструкції, що виготовляється, пластичність, що досягається за рахунок використання технології відпалу тощо.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net