Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Круг сталевий

Продукция Круг сталевий гарячекатаний, холоднокатаний (калібрований), кований

Круг сталевий Круг сталевий — вид металопрокату, який є суцільним профільом з круглим перерізом без порожньої внутрішньої області з вуглецевої, низьколегованої, легованої та високолегованої сталі.

На сьогоднішній день круг сталевий — це один із найбільш популярних будівельних матеріалів на українському ринку сортового металопрокату. Така широка поширеність сталевого круга пояснюється дивовижною міцністю і довговічністю.

Характеристики матеріалу дозволяють виробам, виготовленим із сталевих кругів, справно працювати протягом довгих років.


Металобаза "Укрстіл" пропонує круг сталевий в широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Весь представлений на сайті круг сталевий виготовляється за ДСТУ 4738:2007, ГОСТ 2590-2006, ГОСТ 7417-75 та ГОСТ 1133-71 із різних марок сталі. Діаметр сталевого круга знаходиться в широкому діапазоні: від 5 мм до 600 мм


Купити круг або отримати додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями по телефону +38 (067) 134-05-08 або через е-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на круг сталевий Ви можете дізнатись у розділі нашого сайту «Круг. Ціна». Наявність сталевого круга постійно оновлюється, і Ви завжди будете бачити актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ КРУГА СТАЛЕВОГО


Існує три основні види виробництва круга сталевого — шлях гарячої прокатки сальної заготовки, кування металу або його калібрування.

Гарячекатані сталеві круги виготовляються методом гарячої прокатки за допомогою прокатних станів. Калібрований сталевий круг відрізняється підвищеною точністю. Круг кований сталевий виготовляється під тиском і при дії високої температури.


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КРУГА СТАЛЕВОГО


Область застосування сталевого круга настільки широка, що можна перераховувати до нескінченності. Універсальність цього виду металопрокату важко переоцінити, так як немає такої сфери діяльності, де б не зустрічався сталевий круг.

Круг сталевий знайшов своє застосування від побутової сфери до виробництва деталей, що застосовуються в космічній промисловості. Так само широке застосування, круг сталевий має у машинобудуванні. Круги сталеві, піддані спеціальній обробці, мають високу гнучкість та міцність, з них виготовляють пружини та інші деталі машин та механізмів.


ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ КРУГА СТАЛЕВОГО


На відміну від гладкої арматури або катанки сталевий круг є більш рівним та міцним, його перетин максимально наближений до ідеального. Він гнучкіший і може відновити свою форму при несильному згинанні.

Металевий круг класифікується за матеріалом та способом виготовлення, за розмірами перерізу, за довжиною. Продукція випускається трьох класів точності: нормальна, підвищена, висока. Круг сталевий калібрований має точно витримані по всій довжині розміри.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net