Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Труба трикутна зварна

Продукция Труба трикутна зварна (електрозварна)

Труби трикутні Труба трикутна зварна (електрозварна) є металевою трубою з трикутним рівностороннім перетином. Матеріалом для зварених овальних труб є сталь різних марок.

Труби трикутні відрізняються простотою експлуатації за рахунок своїх геометричних характеристик, а спосіб виробництва визначає економічність цих матеріалів.


Металобаза "Укрстіл" пропонує труби трикутні зварні в широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Всі представлені на сайті труби трикутні зварні виготовляються за ГОСТ 8650-57 з різних марок сталі. Розміри овальних труб знаходяться в широкому діапазоні: від 22х22х22 мм до 55х55х55 мм. Товщина стінки: от 0,8 мм до 2 мм.


Купити трубу трикутну або отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на труби трикутні Ви можете дізнатись у розділі нашого сайту «Труби трикутні. Ціна». Наявність труб труб постійно оновлюється, і Ви завжди будете бачити актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ ЗВАРНИХ ТРИКУТНИХ ТРУБ


Процес виготовлення трикутних труб є деформацією (подовжній вигин) заготовки в необхідну форму. Після деформації поверхні з'єднуються між собою зварним швом.


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ЗВАРНИХ ТРИКУТНИХ ТРУБ


Основною сферою застосування металевих труб трикутного перерізу є спорудження металоконструкцій. Найчастіше трикутні труби використовують у ролі або навантажуваного, або декоративного, або декоративно-навантажуваного елемента металоконструкції.

Завдяки своїм особливостям трикутні труби також широко використовуються у сфері виготовлення товарів широкого призначення, у будівельній сфері, меблевій промисловості та різних галузях машинобудування.


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ ЗВАРНИХ ТРИКУТНИХ ТРУБ


Від круглих труб трикутні труби відрізняються меншою вагою погонного метра, що дозволяє успішно застосовувати їх у сполучних та каркасних частинах будов завдяки ряду переваг.

Трикутна форма дозволяє заощаджувати місце без шкоди для інших характеристик труби.

Площини забезпечують максимальне прилягання до рівних поверхонь, а ребра жорсткості покращують стійкість трикутних труб до тиску, що згинає. Це призводить до простоти та зручності монтажу найрізноманітніших конструкцій.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net