Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Труба гарячедеформована

Продукция Труба гарячедеформована (г/д) безшовна

Труби безшовні круглі г/д Труба безшовна гарячедеформована кругла (або труба цільнотягнута) є замкнутим профільом круглого перерізу без будь-яких зварних швів.

Труби безшовні г/д є однією з найпопулярніших позицій трубного прокату на ринку металопрокату України. Дана популярність круглих безшовних гарячедеформованих труб пояснюється простотою та доступністю в монтажі, а також універсальністю застосування.


Металобаза "Укрстіл" пропонує труби безшовні гарячедеформовані в широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Всі представлені на сайті труби безшовні гарячедеформовані круглі виготовляються за ГОСТ 8732-78 та ДСТУ 8938:2019 з різних марок сталі. Діаметр круглих безшовних труб г/д знаходиться в широкому діапазоні: від 18 мм до 720 мм. Товщина стінки: от 1,5 мм до 70 мм.


Купити трубу безшовну гарячедеформовану або отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на круглі безшовні г/д труби Ви можете дізнатись у розділі нашого сайту «Безшовні труби гарячедеформовані. Ціна». Наявність круглих безшовних г/д труб постійно постійно оновлюється, і Ви завжди будете бачити актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ КРУГЛИХ БЕЗШОВНИХ ТРУБ Г/Д


Труби безшовні гарячедеформовані виготовляється з вуглецевої та легованої сталі різних марок на трубопрокатних агрегатах методом гарячої гвинтової прокатки круглої заготовки способом проколу та подальшого розкочування або витягування розігрітого круга вище за температуру рекристалізації до потрібного діаметра, заданої програмою автоматичного прокат.

Для виготовлення безшовних труб г/д застосовується прокат на верстатах, відомих як трубопрокатні агрегати та стани. Системи прокатних станів виконують всі технологічні процеси, необхідні для безшовних г/д труб (цільнотягнутих труб).


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КРУГЛИХ БЕЗКОШТОВНИХ ТРУБ Г/Д


Безшовні гарячедеформовані труби активно використовуються в автомобілебудуванні, авіабудуванні та інших галузях машинобудування, а також у нафтовидобувній, хімічній промисловості, у повсякденному побуті для прокладання водопроводу тощо. Однією з основних сфер використання безшовних гарячедеформованих труб є виготовлення циліндричних порожнистих деталей.


ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ КРУГЛИХ БЕЗШОВНИХ ТРУБ Г/Д


Круглі безшовні гарячедеформовані труби (цільнотягнуті) відрізняються підвищеною міцністю та однорідністю властивостей по колу профілю. Також на якісні характеристики цільнотягнутих труб г/д прямий вплив має марка легованої або вуглецевої сталі, з якої виготовлені труби.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net