Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

Сортування та пакування металопрокату Дніпро

черный металлопрокат продажа металлобаза укрстил металлопрокат продажа

трубы профильные трубы профильные квадратные трубы профильные прямоугольные трубы элекстросварные трубы водогазопроводные ВГП лист ПВЛ

Металлопрокат Трубы Прайс-лист на металлопрокат и трубы Труба круглая сварная Труба квадратная сварная Труба прямоугольная сварная Труба овальная сварная Труба треугольная сварная Труба ДУ Труба бесшовнаяе г/д Труба бесшовная х/д Арматура стальная Балка стальная Швеллер стальной Уголок стальной Квадрат стальной Круг стальной Полоса стальная Катанка стальная Лист холоднокатаный Лист горячекатаный Лист оцинкованный Лист рифленый Лист просечно-вытяжной Сортировка и упаковка металлопроката Резка металлопроката Доставка металлопроката Погрузка и разгрузка металлопроката Заказ металлопроката по телефону

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Послуги компанії «Укрстіл»

Послуги компанії «Укрстіл» Сортування та пакування металопрокату

Сортування та пакування металопрокату


Ми розуміємо, наскільки дорогий зараз час і намагаємося максимально скоротити часові та транспортні витрати наших Клієнтів.

Тому, у відповідність до побажань клієнтів, наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору за довжинами, ув'язування та пакування металопрокату.


Сортування металопрокату


При зборі замовлення, працівники металобази відсортують обрані Вами позиції за видом металопрокату, розмірами поперечного перерізу, довжиною та підготують Ваше замовлення для подальшого пакування.

При сортуванні металопрокату немірної довжини торці вирівнюються з одного боку. За згодою Замовника сортування металопрокату немірної довжини може виконуватися без торцювання.


Пакування металопрокату


Усі роботи з пакування металопрокату проводяться згідно з встановленими нормами, за допомогою спеціального обладнання та кваліфікованими працівниками.

Вид упаковки металопрокату вибирається за згодою із Замовником та виходячи з його вимог.

Пакування сортового та фасонного металопрокату

Сортовий металопрокат з розмірами поперечного перерізу (діаметр, сторона квадрата тощо) до 50 мм включно ув'язують у пачки (зв'язки) або мотки, а понад 50 мм - ув'язують тільки в пачки.

Фасонний металопрокат пакується тільки в пачки (зв'язки), незалежно від розмірів поперечного перерізу.

Металопрокат в пачці щільно укладається і міцно обв'язується в поперечному напрямку через кожні 2-3 м (на вимогу Замовника обв'язування може здійснюватися через 1 - 1,5 м). Прутки довжиною до 6 м включно в пачці обв'язуються не менше ніж у двох місцях. Мотки закріплюються двома діаметрально розташованими обв'язками, а зв'язки мотків міцно скріплені двома-трьома обв'язками.

Для зручності транспортування поперечний переріз пачок сортового та фасонного металопрокату повинен наближатися до кола, прямокутника або шестикутника. За згодою із Замовником допускається інший поперечний переріз пачок.

Пакування листового металопрокату

Листовий металопрокат, залежно від товщини та довжини, може бути упакований як у рулони, так і пачки листів.

Листи та смуги в пачці міцно обв'язуються в поздовжньому та поперечному напрямках. У місцях обгинання обв'язками кромок обрізів листів і смуг укладають прокладки. Дозволяється не обв'язувати в поздовжньому напрямку пачки смуг шириною менше 0,55 м або довжиною понад 8 м. Поздовжню обв'язку пачок смуг і листів завдовжки більше 8 м проводять на вимогу Замовника.

Рулони листової сталі, на вимогу Замовника, обв'язуються однією-двома круговими та двома-шістьма радіальними обв'язками.

Пачки листів, товщиною менше 2 мм і довжиною понад 2 м, упаковуються на спеціальні дерев'яні бруси або піддони. Для інших розмірів листів упаковка на піддони проводиться на вимогу Замовника.

Пакування трубного металопрокату

Трубний металопрокат укладається в пачки (зв'язки) різної ваги, залежно від діаметра чи розміру профілю. Пачки стягують сталевою стрічкою або дротом щонайменше у двох місцях. На вимогу Замовника пачки можуть обв'язуватися частіше.

Тонкостінні труби можуть укладатися в сталеві ящики для кращого захисту від впливу погодних умов та механічних пошкоджень.

Труби великих діаметрів не упаковуються в пачки (зв'язки), а поставляються окремими одиницями.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net