Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Труба плоскоовальна зварна

Продукция Труба плоскоовальна зварна

Труби плоскоовальні Труба плоскоовальна зварна (електрозварна) є металевою трубою з плоскоовальним перетином. Матеріалом для зварених плоскоовальних труб є сталь різних марок.

Труби плоскоовальні відрізняються простотою експлуатації за рахунок своїх геометричних характеристик, а спосіб виробництва визначає економічність цих матеріалів.


Металобаза "Укрстіл" пропонує труби плоскоовальні зварні в широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Всі представлені на сайті труби плоскоовальні зварні виготовляються за ГОСТ 8642-68 з різних марок сталі. Розміри плоскоовальних труб знаходяться в широкому діапазоні: від 6х3 мм до 90х32 мм. Товщина стінки: від 0,4 мм до 6 мм.


Купити трубу плоскоовальну або отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на труби плоскоовальні Ви можете дізнатися у розділі нашого сайту «Труби овальні та плоскоовальні. Ціна». Наявність плоскоовальних труб постійно оновлюється, і Ви завжди бачитимете актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ ЗВАРНИХ ПЛОСКООВАЛЬНИХ ТРУБ


Процес виготовлення плоскоовальних труб є деформацією (подовжній вигин) заготовки в необхідну форму. Після деформації поверхні з'єднуються між собою зварним швом.


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ЗВАРНИХ ПЛОСКООВАЛЬНИХ ТРУБ


Основною сферою застосування металевих труб плоскоовального перерізу є спорудження металоконструкцій. Найчастіше плоскоовальні труби використовуються в ролі або навантажуваного, або декоративного, або декоративно-навантажуваного елемента металоконструкції.

Завдяки своїм особливостям плоскоовальні труби також широко використовуються у сфері виготовлення товарів широкого призначення, у будівельній сфері, меблевій промисловості та різних галузях машинобудування.


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ ЗВАРНИХ ПЛОСКООВАЛЬНИХ ТРУБ


Від круглих труб плоскоовальні труби відрізняються меншою вагою погонного метра, що дозволяє успішно застосовувати їх у сполучних та каркасних частинах будов завдяки ряду переваг.

Плоскоовальна форма дозволяє заощаджувати місце без шкоди для інших характеристик труби. Простота та зручності монтажу різних конструкцій.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net