Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Смуга сталева

Продукция Смуга сталева

Смуга сталева Смуга сталева — вид металопрокату, який є суцільним металевим профілем прямокутного перерізу з притупленими краями без порожнистої внутрішньої області.

На сьогоднішній день смуга сталева — це один із найбільш популярних будівельних матеріалів на українському ринку металопрокату. Така широка поширеність смуги сталевої пояснюється її практичністю та універсальністю застосування, а також якісними характеристиками матеріалу.


Металобаза "Укрстіл" пропонує смугу сталеву в широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Вся представлена на сайті смуга сталева виробляється за ДСТУ 4747:2007, ГОСТ 82-70, ГОСТ 103-2006, ГОСТ 103-76, ГОСТ 4405-75 з різних марок сталі. Розміри сталевої смуги знаходяться в широкому діапазоні: від 20 мм до 100 мм. Товщина: від 4 мм до 10 мм.


Купити смугу або отримати будь-яку додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на смугу сталеву Ви можете дізнатись у розділі нашого сайту «Смуга. Ціна». Наявність смуги сталевої постійно оновлюється, і Ви завжди бачитимете актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ СМУГИ СТАЛЕВОЇ


Сталеву смугу отримують методом гарячої або холодної прокатки та поздовжньої різкою на штрипсових прокатних станах. Як заготівлю використовують зливки з вуглецевої або легованої сталі.

Весь процес виробництва сталевої смуги проходить контроль у ВТК, що визначає високу якість продукції, що випускається. Після виготовлення сталеві смуги складають у пачки.


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ СМУГИ СТАЛЕВОЇ


Смуга сталева універсальна і широко застосовується в різних галузях будівельної, машинобудівної та металообробної промисловості.

Вона служить заготівлею для різальних інструментів — верстатних різців, ножів, ножиць, а також зварних та гнутих профілів — двотаврів, швелерів та куточків. Металеву смугу використовують при виготовленні зварних труб і балок, огорож, огорож та перил, балконів, сходів та оглядових майданчиків.


ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ СМУГИ СТАЛЕВОЇ


Залежно від марки використовуваної сталі, розмірів та точності прокатки сталева смуга поділяється на категорії. Буває звичайний клас точності прокатки та підвищений клас прокатки. Сталь застосовується звичайна, вуглецева та легована. Товщина, ширина та довжина сталевої смуги визначаються призначенням.

При необхідності виготовляється оцинкована сталева смуга (її експлуатаційні характеристики вищі за звичайну). Особливості сталевої смуги залежать від її призначення та цілей, для яких вона виготовляється.Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net