Металопрокат

Оптова та роздрібна торгівля з доставкою на об'єкт

 • Сортування та пакування
  металопрокату

  Наше підприємство здійснює комплекс послуг з сортування, підбору по довжинах, ув'язування та пакування металопрокату.

  Детальніше
  Сортування та пакування металопрокату
 • Різання
  металопрокату

  Наше підприємство надає послуги з різання листового, сортового металопрокату та труб за необхідними розмірами

  Детальніше
  Різання металопрокату
 • Доставка
  металлопроката

  Наше підприємство надає послуги з доставки металопрокату та труб на об'єкт у будь-який регіон України

  Детальніше
  Доставка металопрокату
 • Завантаження та розвантаження металопрокату

  Наше підприємство має зручну інфраструктуру для завантаження металопрокату на металобазі

  Детальніше
  Завантаження, розвантаження металопрокату
 • Оформлення замовлення
  за телефоном

  Наше підприємство пропонує можливість оформлення замовлення будь-якої складності та комплектації за телефоном

  Детальніше
  Замовлення металопрокату за телефоном

Дріт сталеви

Продукция Дріт сталеви

Дріт сталевий Дріт сталевий – один із найдавніших видів металопрокату. Дріт є відносно гнучкою сталевою ниткою необмеженої довжини з круглим перетином.

На сьогоднішній день дріт сталевий – це один з найпопулярніших будівельних матеріалів на українському ринку сортового металопрокату.

Дріт сталевий відноситься до широко використовуваних матеріалів практично у всіх галузях промисловості та будівництва.


Одним із напрямків діяльності металобази "Укрстіл" є продаж дроту сталевого в широкому асортименті оптом та в роздріб зі складу за низькими цінами. Можлива доставка на об'єкт власним чи попутним транспортом.


Весь представлений на сайті дріт сталевий виробляється за ГОСТ 3282-74 з різних марок сталі. Діаметр сталевого дроту знаходиться в широкому діапазоні: від 0,16 мм до 10 мм.


Купити дріт сталеву або отримати додаткову інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями по телефону +38 (067) 134-05-08 або через e-mail: ukrstilinna@ukr.net. Наші менеджери швидко та оперативно прорахують Ваше замовлення, простежать за якістю його виконання та дадуть відповідь на будь-які питання.


Про наявність даної позиції на складі та ціну на дріт сталевий Ви можете дізнатися у розділі нашого сайту «Дріт сталевий. Ціна». Наявність дроту сталевого постійно оновлюється, і Ви завжди бачитимете актуальну інформацію.


ВИГОТОВЛЕННЯ СТАЛЕВОГО ДРОТУ


Виробляєть сталевий дріт із широкого переліку вуглецевих і легованих марок сталі на спеціальних дротяних або комбінованих дротяно-сортових станах методом багаторазової протяжки через волоки (головні функціональні вузли волочильних машин) та подальшим охолодженням. Поставляється дріт сталевий в мотках або бухтах.

Вихідною сировиною для сталевого дроту є катанка. Виробництво дроту контролюється дуже ретельно для дотримання високої якості.


ОБЛАСТИ ЗАСТОСУВАННЯ СТАЛЕВОГО ДРОТУ


Дріт сталевий застосовують як у вигляді готового виробу, так і як напівфабрикат для виробництва метизної продукції тощо.

Дротова продукція масово затребувана в різних секторах і галузях сучасної промисловості, виробництва та будівництва. Вона практично незамінна скрізь.

Дріт сталевий використовують для виробництва металевих тросів та канатів, для виготовлення різних захисних огорож (сталевих сіток, грат, огорож тощо).

Дріт стольний застосовують для виготовлення різної метизної продукції, валиків, роликів, підшипників. Також сталевий дріт використовують як обв'язувальний матеріал.


ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ СТАЛЕВОГО ДРОТУ


Дріт сталевий має широке застосування в різних галузях для різних цілей. Тому до виробництва дроту висувають особливі вимоги, які контролюються дуже ретельно. Сталевий дріт розрізняють за точністю прокатки, видом поверхні, способом кінцевої обробки (охолодження).Металобаза "Укрстіл"
Україна, м. Дніпро, вул. Робоча, 82, офіс №3
Телефони: +38 (067) 134-05-08
е-mail:
ukrstilinna@ukr.net